Yazlık Bluz
TST61
109,99 TL KDV Dahil
119,99 TL KDV Dahil
Yazlık Bluz
TST62
109,99 TL KDV Dahil
119,99 TL KDV Dahil
Yazlık Bluz
TST64
109,99 TL KDV Dahil
119,99 TL KDV Dahil
Yazlık Bluz
TST65
109,99 TL KDV Dahil
119,99 TL KDV Dahil
Yazlık Bluz
TST66
109,99 TL KDV Dahil
119,99 TL KDV Dahil
Yazlık Bluz
TST67
109,99 TL KDV Dahil
119,99 TL KDV Dahil
 Ekose Garnili Sweat
TST95
99,99 TL KDV Dahil

Tesettür Bluz Modelleri 2022

 

Tesettür giyim için özellikle etek ve pantolon ile en çok kombin yapılan kıyafetlerden birisi bluzdur. Peki tesettür bluz modellerini bu kadar özel yapan nedir? Tesettür bluz modelleri rengarenk ve farklı tasarımlarıyla hem etek hem de pantolon ile kolayca kombinlenebilmektedir. Genç tesettür giyim için de çok değerli olmasının sebeplerinden birisi her yaşa ve her zevke hitap eden bir tarz sağlamasıdır. İş görüşmesine giderken de rahatlıkla tercih edilebilen tesettür bluz modelleri, arkadaşlarla sahil yürüyüşünde veya akşam yemeğine giderken de tercih edilebilmektedir. Özellikle en çok tercih edilen kombin etek bluz takım tesettür modeli 2022 yılında da tesettür modasında yerini koruyor. Tesettür ikili takım denince akla etek üstü bluz tesettür kombini gelmeye devam ettikçe bluz önemini korumaya devam edecektir.

 

Etek Üstü Bluz Tesettür

 

Etek üstü bluz tesettür modasının en sevilen kombinlerinden birisidir. Alışverişe, okula, arkadaş buluşmasına, tiyatroya, pikniğe ve buna benzer etkinliklere giderken rahatça tercih edilebilen bir kombin olduğu için etek üstü bluz tesettür modası için her daim önemli olacaktır. Binbirbutik’in Tesettür Bluz Modelleri rengarenk ve her yaşa her zevke hitap eden tarzda ürünlerdir. Hemen Binbirbutik’in bluz modellerini inceleyebilir ve kapıda ödeme imkanı ile sipariş edebilirsiniz.

 

Beyaz Bluz Tesettür

 

Beyaz bluz tesettür giyimde şıklığıyla ön plana çıkmaktadır. Etek beyaz bluz kombinini günlük hayatta rahatça kullanabilirsiniz. Aynı zamanda beyaz bluz pantolon kombini de hem günlük hayat hem de özel günlerde tercih edebilirsiniz. Sinemaya, tiyatroya, cafeye, restorana giderken en şık kombinlerden birisi beyaz bluz tesettür kombinidir. İşe giderken de şık tesettür bluz modellerini tercih ediyorsanız beyaz bluz tesettür modeli tam size göre. Ofis için pantolon veya etek ile kombinleyebilir ve babet ile destekleyebilirsiniz. Binbirbutik;’teki beyaz bluz tesettür modelini inceleyebilir ve uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

 

Salaş Bluz Tesettür

 

Salaş bluz tesettür modelleri de günlük hayatta en çok tercih edilen modellerden birisidir. Salaş bluz tesettür modellerini dar kesim pantolon veya spor etek, pileli tesettür etek gibi modellerle kombinleyebilirsiniz. Salaş bluz tesettür modelleri geniş renk yelpazesi ve her zevke uygun tarzıyla Binbirbutik’te. Binbirbutik’in 24 saatte kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen bir salaş bluz tesettür modelini sipariş edebilirsiniz.