İspanyol Paça Pantolon
BA-PNT85
129,99 TL KDV Dahil
199,99 TL KDV Dahil
İspanyol Paça Pantolon
BA-PNT86
129,99 TL KDV Dahil
199,99 TL KDV Dahil
İspanyol Paça Pantolon
BA-PNT87
129,99 TL KDV Dahil
199,99 TL KDV Dahil
Scuba Kumaş İspanyol Paça Pantolon
BA-PNT88
129,99 TL KDV Dahil
199,99 TL KDV Dahil

Bürümcük Kumaş  Kadın Pantolon

 

BA-PNT76
139,99 TL KDV Dahil
179,99 TL KDV Dahil

Bürümcük Kumaş  Kadın Pantolon

 

BA-PNT78
139,99 TL KDV Dahil
179,99 TL KDV Dahil

Bürümcük Kumaş  Kadın Pantolon

 

BA-PNT75
139,99 TL KDV Dahil
179,99 TL KDV Dahil

Bürümcük Kumaş  Kadın Pantolon

 

BA-PNT77
139,99 TL KDV Dahil
179,99 TL KDV Dahil

Bürümcük Kumaş  Kadın Pantolon

 

BA-PNT79
139,99 TL KDV Dahil
179,99 TL KDV Dahil

Bol Paça Pantolon

 

BA-PNT59
99,99 TL KDV Dahil
169,99 TL KDV Dahil

Bol Paça Pantolon

 

BA-PNT61
99,99 TL KDV Dahil
169,99 TL KDV Dahil

Aerobin Kumaş  Kadın Pantolon

 

BA-PNT56
49,99 TL KDV Dahil
99,99 TL KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
BA-PNT56

Aerobin Kumaş Kadın Pantolon

 

BA-PNT57
49,99 TL KDV Dahil
99,99 TL KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
BA-PNT56
Şalvar Model Pantolon
BA-PNT80
89,99 TL KDV Dahil
179,99 TL KDV Dahil
Şalvar Model Pantolon
BA-PNT81
89,99 TL KDV Dahil
179,99 TL KDV Dahil

Kadın Pantolon Modelleri

 

Kadın pantolon modelleri dört mevsim kadınların gardrobunda bulunan ve her ortamda tercih ettikleri alt giyim ürünlerinin başında gelmektedir. Gündelik hayat ve iş hayatında kadınlar tarafından pantolon modelleri her daim tercih edilen bir kıyafettir. Gündelik hayatta her türlü aktivite için uygun olan bayan pantolon modelleri iş hayatı için de oldukça kullanışlı bir üründür. Özellikle yaz günlerinde veya sıcak günlerde paçası yırtmaçlı pantolon modelleri tercih edilirken kış aylarında ve soğuk günlerde ise daha kalın ve koruyucu pantolonlar tercih edilmektedir. Gençler arasında da bol paça pantolon modelleri oldukça popüler modellerden birisidir. Kadın bol paça pantolon modelleri her zaman rahatına düşkün ve bol giyinmeyi seven kadınların en çok tercih ettiği pantolon modelidir. Bayan bol paça pantolon salaş giyimin en önemli unsurlarından birisidir.

 

Kadın pantolon modelleri veya halk ağzındaki söylenişiyle kadın pantalon modelleri birçok farklı tarzda üretilmektedir. Bu modeller arasında en çok tercih edilenlerden bazıları  bol pantolon, siyah pantolon, aerobin pantolon, aerobin kumaş bol paça pantolon, bol paça pantolon, mavi pantolon, yırtmaçlı pantolon, beli lastikli pantolon, paçası yırtmaçlı pantolon gibi modellerdir. Ucuz pantolon nereden alabilirim diye düşünüyor olabilirsiniz. Kadın pantolon modellerini uygun fiyatlarla Binbirbutik’ten satın alabilirsiniz. İndirimli pantolon modellerini Binbirbutik’ten sipariş edebilir ve kapıda ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

 

Kadın Bol Paça Pantolon Modelleri

 

Salaş giyinmeyi seven kadınların en çok tercih ettiği pantolon modellerinden birisi kadın bol paça pantolon modelleridir. Bol paça pantolonlar genellikle gençler tarafından tercih edilir fakat her yaştan kadın tarafından da gündelik hayatta ve iş hayatında kullanılmaktadır. Okula giderken, üniversiteye giderken bol giyinmeyi seven gençler tarafından tercih edilmektedir. İşe giderken de kadın bol paça pantolon modellerini kullanabilirsiniz. Bol paça pantolon modelleri dört mevsim tercih edilen bir alt giyim ürünüdür. Salaş giyim tarzına sahip hanımlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bayan bol paça pantolon modelleri birçok farklı tarzda üretilen bir pantolon türüdür. Rahatına düşkün gençler tarafından beli lastikli bol paça pantolon modeli tercih edilmektedir. Lastikli beli sayesinde hem kolay giyilebilir olan hem de aşırı rahatlık sağlayan beli lastikli bol paça pantolon her türlü ortam için uygundur. En çok tercih edilen ve en çok sipariş edilen bol paça pantolonlar arasında siyah bol paça pantolon, yüksek bel bol paça pantolon, bol paça kumaş pantolon, kahverengi bol paça pantolon, bej bol paça pantolon, beli lastikli bol paça pantolon gibi modeller bulunmaktadır. İndirimli bol paça pantolon modellerini Binbirbutik’ten sipariş edebilirsiniz. En güzel ve en şık bol paça pantolon modellerini hemen incelemeye başlayın ve kadın bol paça pantolon siparişinizi hemen verin!

 

Beli Lastikli Pantolon Modelleri

 

Rahatına düşkün hanımlar tarafından en sevilen pantolon modeli olan beli lastikli pantolon modelleri bu sene de en moda pantolon modellerinden birisidir. Beli lastikli kadın pantolon modellerinin en çok sevilme sebeplerinden birisi düğmeli pantolonlara nazaran çok daha rahat bir şekilde giyilip çıkarılabilmesidir. Aynı zamanda düğmeli pantolonların aksine beli lastikli pantolon modelleri çok daha rahattır. Bu yüzden salaş giyinmeyi seven hanımlar tarafından beli lastikli bol paça pantolon modelleri her daim kullanılan bir pantolondur. Kadın alt giyim ürünleri arasında en popüler kıyafetlerden birisi olan beli lastikli pantolon modelleri hem günlük hayatta hem de iş hayatında kullanılabilen ve her türlü ortama uygun bir pantolondur. Bu yüzden her yaştan kadınlar tarafından beli lastikli pantolonlar tercih edilmektedir. İşe giderken de gezmeye giderken de şıklık sağlar. Aerobin kumaştan üretilen beli lastikli aerobin pantolon en çok sipariş edilen modellerden birisidir. En sevilen diğer lastikli pantolon modelleri beli lastikli bol paça pantolon, beli lastikli kumaş pantolon, beli lastikli aerobin pantolon, beli lastikli aerobin kumaş bol paça pantolon gibi modellerdir. En şık beli lastikli pantolon modellerini Binbirbutik’ten sipariş edebilirsiniz. İndirimli lastikli pantolon modellerini kapıda ödeme imkanıyla hemen sipariş edin!

 

Paçası Yırtmaçlı Pantolon Modelleri

 

Paçası yırtmaçlı pantolon modelleri son yıllarda sağladığı ferahlık ve verdiği şık görüntü sebebiyle kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilen bir pantolon modeli olmuştur. Bu pantolon modelinin en güzel yanı paçalarındaki yırtmaç sayesinde bunaltıcı sıcakların olduğu günlerde ferahlık sağlamasıdır. Gençler tarafından da çokça sevilen ve tercih edilen paça yırtmaçlı pantolon modelleri dört mevsim tercih edilebilen bir modeldir. Aynı zamanda paçası yırtmaçlı pantolon modelleri hem günlük hayatta hem de iş hayatında giyilebilecek bir alt giyim ürünüdür. Her yaş kesiminden kadın tarafından kullanılan paça yırtmaçlı pantolon modelleri her ortama uygundur. Paçası yırtmaçlı pantolon modelleri birçok farklı tarzda bulunabilmektedir. Bunlar arasında en çok tercih edilenler yırtmaçlı pantolon, önden yırtmaçlı pantolon, önü yırtmaçlı pantolon, yandan yırtmaçlı pantolon, yırtmaçlı bol paça pantolon, paça yırtmaçlı pantolon gibi modellerdir. En kaliteli ve en şık paçası yırtmaçlı pantolon modellerini Binbirbutik’te bulabilirsiniz. İndirimli paçası yırtmaçlı pantolon modellerini kapıda ödeme imkanıyla hemen sipariş edebilirsiniz!