İç Giyim, mayo ve bikini ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmelik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır.

BA-İÇ03
9,99 TL KDV Dahil
17,99 TL KDV Dahil

İç Giyim, mayo ve bikini ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmelik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır.

BA-İÇ04
9,99 TL KDV Dahil
17,99 TL KDV Dahil

Kadın Külot Modelleri

 

Kadın külot modeller, kadın iç giyiminin birçok farklı tarzda üretilen bir ürünüdür. Külot modelleri arasında kadınlar tarafından birçok farklı tarzda model talep görmekte ve tercih edilmektedir. En çok tercih edilen kadın külot modellerinden birisi dantelli külot modelleridir. Dantelli külot, kadın iç çamaşırı takımları modellerinde kullanılan bir iç giyim ürünüdür. Kadın külot modelleri arasında bir diğer çok tercih edilen model ise dantelli şort külot modelleridir. Dantelli şort külot modelleri transparan özelliğe sahiptir. Sıklıkla tercih edilen diğer kadın külot modelleri ise dikişsiz külot, dantelli külot, şort külot, transparan külot, lazer kesim külot, hamile külot, yüksek bel külot, tanga külot, toparlayıcı külot gibi modellerdir. Son zamanlarda moda olan ve gençler tarafından tercih edilen yüksek bel külot ve tanga külot gibi modeller giderek popülerlik kazanmaktadır. Binbirbutik’in uygun kadın külot fiyatları ile hemen alışverişe başlayabilirsiniz! İndirimli kadın külot modellerini hemen sipariş edin ve kapıda ödeme imkanını kaçırmayın!

 

Dantelli Külot Modelleri

 

Dantelli külot modelleri, kadın iç çamaşır takımı modelleri içerisinde sıklıkla tercih edilen bir külot modelidir. Dantelli külot kadın iç giyiminin uzun yıllardır en popüler ürünlerinden birisidir. Birçok farklı renkte üretilmekte olan dantelli külot modelleri bu açıdan birçok farklı tarza hitap etmektedir. Kırmızı dantelli külot modelleri ve siyah dantelli külot modelleri en sık aranan ve en çok sipariş edilen dantelli külot modelleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra beyaz dantelli külot modelleri ve pembe dantelli külot modelleri gibi farklı renkler de tercih edilmektedir. En çok sevilen dantelli külot modelleri arasında siyah dantelli külot modelleri, beyaz dantelli külot modelleri, kırmızı dantelli külot modelleri, pembe dantelli külot modelleri, yüksek bel dantelli külot modelleri gibi modeller yer almaktadır. Binbirbutik’in uygun dantelli külot fiyatları ile siparişinizi hemen verebilirsiniz! İndirimli dantelli külot modellerini kaçırmamak için hemen alışverişe başlayın ve kapıda ödeme imkanını kaçırmayın!

 

Dantelli Şort Külot Modelleri

 

Dantelli şort külot modelleri son zamanlarda kadınlar arasında oldukça popüler olan bir külot çeşididir. Şort külot her yaştan kadın tarafından tercih edilmektedir. Dantelli şort külot modelleri transparan olarak üretilmektedir. Transparan şort külot modelleri birçok farklı tarzda bulunabilmektedir. En çok tercih edilen transparan şort külot modelleri arasında siyah dantelli şort külot modelleri, kırmızı dantelli şort külot modelleri, beyaz dantelli şort külot modelleri, transparan dantelli şort modelleri, transparan dantelli şort külot modelleri, transparan dantelli külot modelleri gibi modeller yer almaktadır. Siyah dantelli şort külot ve kırmızı dantelli şort külot gibi farklı renklerdeki şort külotlar sıklıkla tercih edilmektedir. Binbirbutik’in şık ve kaliteli dantelli şort külot modellerindeki indirimli fiyatları kaçırmamak için hemen siparişinizi verin! Uygun fiyatlı transparan şort külot modellerini sepetinize atın ve kapıda ödeme imkanını kaçırmayın!