İp Askılı Atlet
BU-ATL77
12,99 TL KDV Dahil
23,99 TL KDV Dahil
İp Askılı Atlet
BU-ATL78
12,99 TL KDV Dahil
23,99 TL KDV Dahil
İp Askılı Kaplı Atlet
BU-ATL72
19,99 TL KDV Dahil
49,99 TL KDV Dahil
İp Askılı Kaplı Atlet
BU-ATL73
19,99 TL KDV Dahil
49,99 TL KDV Dahil
İp Askılı Kaplı Atlet
BU-ATL74
19,99 TL KDV Dahil
49,99 TL KDV Dahil
İp Askılı Kaplı Atlet
BU-ATL75
19,99 TL KDV Dahil
49,99 TL KDV Dahil
İp Askılı Kaplı Atlet
BU-ATL71
19,99 TL KDV Dahil
49,99 TL KDV Dahil

Kadın İp Askılı Atlet Modelleri

 

Kadın ip askılı atlet modelleri, kadın iç giyim modelleri arasında yer alan bir kıyafettir. İp askılı atlet modelleri birçok kıyafetin içinde kullanılabildiği için oldukça kullanışlıdır. Bu sebeple de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kadın ip askılı atlet modelleri gömlek, tişört gibi birçok kıyafetin içinde kullanılabilmektedir. Birçok farklı renk seçeneği olan ip askılı atlet modelleri her renk gömlek ve tişört ile kombinlenebilmektedir. En çok tercih edilen kadın ip askılı atlet modelleri arasında siyah ip askılı atlet modelleri ve beyaz ip askılı atlet modelleri gelmektedir. Genel olarak en çok tercih edilen ip askılı atletler arasında ise siyah ip askılı atlet modelleri, gri ip askılı atlet modelleri, bej ip askılı atlet modelleri, lacivert ip askılı atlet modelleri, beyaz ip askılı atlet modelleri, sütyenli atlet modeller, kaplı atlet modelleri gibi modeller yer almaktadır. Kendinden sütyenli atlet modelleri ve kaplı atlet modelleri sayesinde atletin içinde sütyen kullanmaya gerek kalmamaktadır. Sağladığı bu avantaj sebebiyle özellikle gençler arasında sütyenli atlet modelleri oldukça popülerdir. En şık ve en kaliteli kadın ip askılı atlet modelleri Binbirbutik’te! İndirimli ip askılı atlet modellerini kaçırmamak için hemen siparişinizi verin! Uygun fiyatlı kadın ip askılı atlet modellerini hemen incelemeye başlayın ve kapıda ödeme imkanını kaçırmayın!

 

Sütyenli Atlet Modelleri

 

Sütyenli atlet modelleri aynı zamanda kendinden sütyenli atlet modelleri olarak da bilinen bir atlet türüdür. Kadınlar arasında son zamanlarda oldukça popüler olan ve sıklıkla kullanılan sütyenli atlet modelleri sayesinde hem atlet hem sütyen kullanmaya gerek kalmamaktadır. Kendinden sütyenli atlet sayesinde yalnızca atlet kullanmak yeterli olmaktadır. Sütyenli atlet modellerini bluz, tişört, gömlek gibi kıyafetlerin içinde kullanabilirsiniz. Sütyenli atlet modelleri yarım atlet, crop atlet gibi farklı tarzlarda bulunmaktadır. Aynı zamanda farklı renk seçenekleri bulunan sütyenli atlet modellerini her renk kıyafet ile kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen atlet modelleri arasında kendinden sütyenli atlet modelleri, sütyenli çıtçıtlı atlet modelleri, sütyenli yarım atlet modelleri, sütyenli crop atlet modelleri, beyaz sütyenli atlet modelleri, siyah sütyenli atlet modelleri gibi modeller bulunmaktadır. Binbirbutik’in şık sütyenli atlet modellerini hemen incelemeye başlayın ve indirimleri kaçırmayın! İndirimli sütyenli atlet modellerini kapıda ödeme imkanıyla hemen sipariş edebilirsiniz!

 

Kaplı Atlet Modelleri

 

Kaplı atlet modelleri, sütyen kaplı atlet modelleri olarak da bilinen göğüs bölgesinde sütyene benzer bir yapı bulunan bir atlet modelidir. Sütyen kaplı atlet modelleri sütyen ve atleti aynı anda kullanmak istemeyen hanımların yalnızca atlet kullanmasını sağlayan bir iç giyim ürünüdür. Sütyen kaplı atlet modelleri kaplı yarım atlet, kaplı crop atlet gibi farklı tarzlarda ve tiplerde üretilmektedir. Aynı zamanda birçok renkte üretilmekte olan kaplı atlet modelleri her renkte bluz, tişört ve gömlek gibi kıyafetin içinde kullanılabilmektedir. En çok tercih edilen kaplı atlet modelleri arasında sütyen kaplı atlet modelleri, kaplı yarım atlet, kaplı crop atlet, beyaz kaplı atlet, siyah kaplı atlet gibi ürünler yer almaktadır. Binbirbutik’in şık ve kaliteli kaplı atlet modellerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz. İndirimli kaplı atlet modellerini sipariş edin ve gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayın!