İp Askılı Kaplı Atlet
BU-ATL73
161,70 TL KDV Dahil
269,51 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
22S0077
indirim2
İp Askılı Kaplı Atlet
BU-ATL75
161,70 TL KDV Dahil
269,51 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
22S0077
indirim2

Kadın Atlet Modelleri ve Fiyatları

En sevilen kadın iç giyim ürünlerinden biri, her zaman için bayan atlet modelleri olmaktadır. Sitemizde kadın atlet modelleri, sizlerin beğenisine bu kategori altında sunulur. Kadın atlet modelleri tişörtlerle ve gömleklerle kullanılabilmekte, birlikte çok şık ve güzel kombinler oluşturulmaktadır. Her kadının giyim tarzına ve zevklerine uygun birbirinden kaliteli kadın atlet modelleri sitemizde yer alır.

Farklı tasarımlara sahip olan bayan atlet modelleri, aynı zamanda zengin bir renk skalası ile sitemizden her zaman en ekonomik fiyatlarla satın alınır. Tişörtlerin ya da gömleklerin altına giyilebilen bu ürünler, hem terden korur hem de dört mevsim kullanıma uygundur.

Her Tercihe Uygun Kadın Atletler

Sitemizde sizlerin beğenilerine hitap eden bayan atlet modellerinin hepsi en kaliteli kumaşlarla üretilmiş ürünlerdir. Sizler de hemen güvenli olan ödeme yöntemlerimizi kullanarak konforlu ve kaliteli bir rahatlık sağlayan kadın atlet modellerini sipariş edebilirsiniz. Bir iç giyim ürünü olan bayan atlet modelleri ise sitemizde şu başlıklar altında sergilenir:

  • Askılı atlet 
  • Kaplı atlet
  • Straplez atlet
  • Korseli atlet
  • Sütyenli atlet

Sizlerin zevklerine hitap eden bu atlet modelleri arasında en çok satılan ürün, askılı atlet çeşitleridir. Askılı atletler ise ip askılı atlet ve kalın askılı atlet olmak üzere 2 çeşitten oluşur. Sonbahar, ilkbahar, yaz ve kış aylarında kullanmaya müsait olan kadın atlet çeşitleri, her kadının beden ölçülerine uyacak şekilde sitemizde satışa sunulmaktadır. En çok tercih edilen bayan atlet modelleri renkleri ise siyah, beyaz ve gridir.

Kadın Atlet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadın atletlerini satın alırken, kesinlikle bedene uygun olan ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Bununla beraber atletlerin sahip olduğu kumaşın da kaliteli olması gerekir. Kalitesiz kumaşlara sahip olan bayan atlet çeşitleri daha kolay eskir. En iyi bayan atlet modelleri kumaşları ise pamuk, elastan ve likradır.

Kullanım amacına bağlı olarak atletlerin sahip oldukları kumaş çeşitlerine de dikkat edilmesi şarttır. Atletlerin ömürlerini uzatmak için mutlaka yıkama talimatlarına uyulması lazımdır. Sütyenli ya da kaplı atlet satın alımında ise göğüs ölçülerine uyan atletler seçilmelidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR