HAKKIMIZDA

Binbirbutik.com olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimiz için çeşitliliği ön planda tutarak en trend modellere en kolay şekilde ulaşmalarını sağlamaya çalışmaktayız. Binbirbutik Mağazacılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak binbirbutik.com ile daima müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Türkiye’nin her yerine sunduğumuz kargo fırsatı ile müşterilerimize daima rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktayız. Bu sebeple sizlere daha iyi deneyim ve hizmet sunabilmek için her zaman kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Modanın Binbir Hali

Sizler için daima en güncel modelleri bir araya getirecek, “modanın binbir hali” sloganımızla keyifli bir alışveriş için güncel modayı takip ederek, çeşitliliğimizi daha da artırarak sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Güvenli Alışveriş

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde verileriniz SSL sertifikası ile güvence altına alınmaktadır. Binbirbutik.com üzerinden alışveriş yaparken kullanacağınız kart bilgileriniz sadece ödeme işlemi gerçekleşirken kullanılır ve hiçbir şekilde veri tabanında tutulmaz.

Misyonumuz

Her zaman en trend modelleri müşterilerine çeşitlilik ve uygun fiyatlarla sunan güvenilir ve tercih edilen bir marka olmak.

Vizyonumuz

Her zaman modayı takip ederek, en trend modelleri müşterilerimizin beğenisine sunup kendimizi gelişemeye açık yapımızla hem ülkemizde hem de yurtdışında binbirbutik.com olarak tanınıp büyümek.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR