Binbirbutik Blog

 • Mayıs 26, 2023

  Giyimle ilgili alışveriş yapılacağı zaman en az özen gösterilen kısım iç çamaşırları oluyor. Genel olarak birçok kişi külot ve sutyen seçimleri sırasında daha az hassasiyet gösteriyor. Ancak bu oldukça yanlış. Çünkü iç çamaşırları vücudun en hassas bölgeleri ile temas halindedir. Bu da iç çamaşırı seçerken nelere dikkat etmeliyiz sorusunu önemli bir hale getirmektedir. Diğer yandan iç çamaşırlarını severek satın almanız, kendinizi iyi hissetmenizi ve gün boyunca rahat hissetmenizi sağlamaktadır.

  Moda
 • Mayıs 26, 2023

  Büstiyer son dönemlerde en çok tercih edilen üst giyim seçeneklerinden biri olarak görülüyor. Modayı takip eden birçok kadın, kombinlerinde büstiyer detayına yer vermeye önem veriyor. Özellikle sıcak havaların gelmesiyle beraber gardıroplardaki Büstiyer modelleri kombinlerdeki yerini almaya başladı bile. Modanın canlandığı renkler, farklı desenler ve çok daha fazlası, gündelik kombine, şık giyim önerilerine eşlik ediyor. Bu aşamada birçok kişi büstiyer nasıl kombinlenir sorusuna cevap arıyor. Büstiyer kombinleri için ipuçları ve öneriler araştırılmaya devam ediyor. Bizler de yazımız içerisinde bazı büstiyer kombin önerilerine yer verdik. Dikkat çekici kombinler ve aradığınız kusursuz uyum için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

  Moda
 • Nisan 27, 2023

  Birçok insan kendi konfor alanlarına girdiklerinde rahat olmayı seçiyor. Rahat bir uyku çekmek, konforla bir araya gelmek olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Bu yüzden de gerçek uyku tutkunları pijama takımı seçerken oldukça titiz davranıyorlar. Pijama takımı seçimleri yaparken en iyi tercihlerde bulunduklarından emin olmak istiyorlar. Günümüzde de pijama takımları gerek konfor gerekse tarz açısından geniş bir yelpazeye yayılıyor. Yeni dönemde alışılmışım dışında olan pijama modası da öne çıkmaya devam ediyor. Daha önce rastlanmayan modeller ve farklı tarzlarla kendinizi daha özel ve bakımlı hissetme şansınız oluyor. Kendi yaşam alanlarınızda her an eğlenceli, zevkli bir görünüme sahip olabiliyorsunuz.

  Ev Giyim
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR